Logotype
Меню
USD/UAH - 25.73
EUR/UAH - 28.12
Акції

Вдвох цікавіше!

Для туристів діє акція «Вдвох дешевше». За деталями акції звертайтесь до туроператора!

Збирай компанію та подорожуй безкоштовно!

При бронюванні 10-х осіб - 1 безкоштовно! Гарантована знижка 50 % на тур при формуванні групи 5 осіб.

Найкращий подарунок – подорож!

Подарунковий сертифікат на подорож – оригінальний подарунок з нагоди будь – якої події ! У нас Ви зможете замовити сертифікат як на конкретний тур, так і на фіксовану суму.

Фатіма, Люрд та Ля Салет – місцями об’явлень БогородиціБарселона - Венеція - Люрд - Ля Салет - Марія Повч - Монсеррат - Падуя - Фатіма
Програма туру
1 День Виїзд зі Львова. Перетин кордону. При можливості зупинка у Марія Повч. Молитва біля чудотворної ікони.
Нічний переїзд до Венеції.
2 День Приїзд до Венеції.
Наш день розпочнеться з ранкової прогулянки вузькими та заплутаними вуличками Венеції. Ми побачимо найвідоміший міст Ріальто. Дізнаємось про історію міста та відвідаємо його найвідоміший храм, Базиліку св. Марка, де знаходяться мощі Євангелиста. У Базиліці св. Марка у нас буде літургія. Після літургії протягом вільного часу можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах, поблукати містом. Те, що ми не зможемо побачити гуляючи вуличками Венеції, ми побачимо пливучи водяним трамваєм по Великому Каналу, яким ми повернемось до нашого автобуса.
Переїзд на нічліг у готель.
3 день Сніданок. Переїзд до Ля Салетт.
Приїзд у Ля Салет. Поселення у готель для паломників. Літургія. Вечеря. Участь у вечірній процесії зі свічками.
4 день Сніданок. Екскурсія. Літургія. Вільний час.
Ля Салет, де в 1846 році у Французьких Альпах двом дітям явилась Богородиця, її перші слова були “Підійдіть до мене діти, не бійтесь, я тут, щоб сказати вам велику новину”. Богородиця просила їх розповсюдити по всьому світу прохання про відмову від гріха та навернення до її Сина. З цього часу маленьке село Ля Салетт стало всесвітньо відомим місцем паломництва. Споглядаючи на невимовну красу гір, вдихаючи чистого гірського повітря через щиру молитву на місці, де явилась Марія, ми очищуємо свої душі, приймаючи до серця слова сказані дітям. У цьому відпустовому місці відслужимо Літургію, ознайомимось з історією та змістом об’явлення Марії, візьмемо участь у вечірній процесії зі свічками.
Нічний переїзд до Люрду.
5 день Прибуття до Люрду. Екскурсія містом. Літургія.
Люрд – квітуче французьке містечко, яке в 50-их роках налічувало 14000 жителів – стало загальновідоме світові у другій половині ХІХ-го століття, коли на його околицях, з волі Божої, сталося одне з найбільш відомих об’явлень Матері Божої за всі часи християнської історії.
Поселення в готелі, вечеря, участь у нічній процесії зі свічками, нічліг.
6 день Сніданок. Екскурсія: “Слідами св. Бернадети Субіру”. Літургія, вільний час на приватну молитву.
Св. Бернадетта – це дівчинка, якій з’явилася “Пані” (Богородиця) в печері, що стояла неподалік, і сказала до неї: “Йди до священиків і скажи їм, щоб збудували на цьому місці каплицю, бо я хочу, щоб воно стало місцем ласки для людей”.
Нічний переїзд до Фатіми.
7 день Прибуття до Фатіми.
Ознайомлення з історією Марійного об’явлення у Фатімі. 13 травня 1917 року Матір Божа вперше з’явилася трьом пастушкам — Люсії, Жасінті та Францішку, що гнали на пасовище стадо овець. Пресвята Діва попросила дітей приходити на те ж місце 13-го числа щомісяця. Передане їм послання містило заклик до покаяння за щоденно скоєні гріхи, до молитви розарія в тих же намірах і до посвячення світу Її Непорочному Серцю. При кожному відвідуванні найсолодша Діва наполягала на щоденній молитві розарія.
Процесія зі свічками. Ночівля та вечеря у готелі.
8 день Сніданок. Літургія. Вільний час на приватну молитву та покупку сувенірів.
Нічний переїзд до Монсеррату.
9 день Переїзд в Монтсеррат.
Недалеко від Барселони, буквально на кількох десятках квадратних кілометрах примхою природи височіють дивні на вигляд гори. Мешканці назвали їх “різаними”, “зубастими” – Монт Серрат. Тут, на висоті 721 м, між зубцями, з сивої давнини розміщується один з найзнаменитіших монастирів світу – бенедиктинський монастир.
Духовний символ і релігійний центр Каталонії, римо-католицький прочанський осередок світового значення — завдяки статуї «Чорної Діви Монсерратської», яку називають La Moreneta («смаглявка»). За переказом, її вирізьбив євангелист Лука, а до Барселони привіз апостол Петро. Заховану від маврів, її ніби то віднайшли в чудесний спосіб в одному з ґротів гірського масиву Монсеррат в IX столітті. У соборі щодня співає хор хлопчиків, які навчаються в монастирській музичній школі Escolania de Montserrat (заснована в XIII ст.), в монастирському музеї зберігаються твори Ель Греко, Пікассо та інших іспанських художників, а в монастирську бібліотеку, яка зберігає чимало унікальних видань, доступ відкрито лише науковцям із світовим іменем і лише чоловічої статі.
Нічліг у готелі.
10 день Сніданок. Приїзд у Барселону.
Барселона — місто засноване римлянами близько двох тисяч років тому. Від древньоримського міста Барсіно. Один з історичних центрів каталонської та іспанської культур. Екскурсія Барселоною, під час якої ми відвідаємо, Катедральний Собор, церкву Саграда Фамілія (ззовні) та інше.
Відпочинок на морі (факультативно).
Нічний переїзд до Падуї.
11 день Приїзд до Падуї. Екскурсія, Літургія, вільний час.
Падуя є одним з найстаріших міст північної Італії, неподалік Венеції. За легендою Падуя була заснована у XII ст. до н. е. Протягом історії Падуя була важливим культурним центром Італії, там знаходиться один з найстаріших італійських університетів. Покровителем Падуї є св. Антоній, помолитись мощам якого приїжджають паломники зі всього світу. Протягом екскурсії ми відвідаємо Базиліку св. Антонія, церкву св. Юстини, в якій знаходяться мощі євангелиста Луки, Матея та мощі перших мучеників. Побуваємо на площі біля церкви св. Юстини.
Переїзд на вечерю та нічліг у готелі.
12 день Сніданок. Прибуття на один із пляжів поблизу Венеції. Вільний час на морі.
Нічний переїзд до Львова.
13 день Повернення до Львова.
У вартість туру входить: У вартість туру не входить:
  • переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
  • супровід священика і керівника групи;
  • проживання в готелях 3* або 4*;
  • сніданки та обіди згідно програми;
  • медичне страхування;
  • витрати на міський транспорт, оглядові екскурсії та в’їзд у Венецію – 50 євро;
  • туристичний збір у готелях (city-tax);
  • можливе поселення в одномісному номері за додаткову оплату.