Logotype
Меню
EUR/UAH - 32.65
USD/UAH - 27.68
Акції

Вдвох цікавіше!

Для туристів діє акція «Вдвох дешевше». За деталями акції звертайтесь до туроператора!

Збирай компанію та подорожуй безкоштовно!

При бронюванні 10-х осіб - 1 безкоштовно! Гарантована знижка 50 % на тур при формуванні групи 5 осіб.

Найкращий подарунок – подорож!

Подарунковий сертифікат на подорож – оригінальний подарунок з нагоди будь – якої події ! У нас Ви зможете замовити сертифікат як на конкретний тур, так і на фіксовану суму.

«Новорічна зустріч Тезе в Базелі (Швейцарія)»


24 грудня 2017 р – 04 січня 2018
11 днів/ 10 ночей
для молоді від 17 до 35 років

АКЦІЯ! 245€+200 грн.
 260€+200 грн.


Європейські Дні довіри – так називається сворідне свято зустрічі, на яке збираються від 30 до 60 тисяч молодих людей з усіх країн Європи, щоб в атмосфері любові й прийняття разом зустріти Новий рік. Приймаюче місто і країна відкривають для гостей двері всіх церков і парафій, а місцеві християни приймають паломників у свої родини. Тезе у Базелі – це вже 40-ва зустріч молоді, яку організовує французька екуменічна спільнота, і на цю зустріч запрошено ТЕБЕ!


ЗАВАНТАЖИТИ
Програма туру
1 День Виїзд зі Львова.
2 День Приїзд до Будапешту. Факультативно екскурсія Будапештом. Вільний час. Будапешт — місто на Дунаї, столиця Угорщини, головний культурний осередок країни, тут розташовані головні національні театри, музеї, мистецькі заклади освіти й інші культурні центри… Сім красивих мостів зв’язують Пешт, Буду і Обуду – три історичні частини Будапешта – столиці Угорщини. Мандруючи містом, ми побачимо будівлю Парламенту – найбільшу в Європі, собор св. Іштвана, освячений на честь першого короля Угорщини. У вільний час можна буде відвідати термали або здійснити прогулянку по Дунаю. Переїзд до Словаччини. Братислава. Прогулянка містом. Розміщення в готелі. Нічліг.
3 день Сніданок. Виїзд до Відня. Факультативно - екскурсія у Відні. Літургія. Вільний час. Столиця Австрії – місто з тисячолітньою історією, яке завдяки картинним галереям, концертним залам і всесвітньо відомій Віденській опері давно стало культурною столицею Європи. У місті можна знайти практично всі види і форми мистецтва.  Відень вважається одним з найчарівніших міст Європи, яке обов’язково варто відвідати кожному. Нічний переїзд до Нойшванштайну.
4 день Вільний час на прогулянку біля замку Нойшванштайн та гірського озера. Фото пауза. Переїзд до Мюнхену. Факультативно - Екскурсія містом. Літургія. Вільний час. Німецький Мюнхен налічує багато закладів для підтримки культури. Це численні музеї (Пінакотеки — Стара і Нова, Гліптотека, Ленбаххаус, Німецький музей), Баварський національний музей, найбільший в Європі парк (Англійський сад), багато театрів (Баварська державна опера, Мюнхенський театр маріонеток і численні інші) та фестивалів. Нічний переїзд до Базеля.
5 день Прибуття у Базель. Базель – мальовниче місто на північному заході Швейцарії, третє за величиною місто країни, що розкинулось в долині між горами. Регіон Базеля і спільнота Тезе тісно співпрацюють протягом тривалого періоду. Церкви і християнські громади регіону Базеля поділяють мету Тезе щодо супроводу й підтримки молодих людей в їхній особистій подорожі пошуку віри. Протягом століть Базель був важливим місцем для еволюції християнства в Європі. Церкви і християнські спільноти регіону Базеля, в їхній величезній різноманітності, керуючись традиційною відкритістю свого регіону, раді відкрити свої храми, домівки і серця для майбутніх гостей і зробити наступний крок в Паломництві довіри на Землі. Початок європейської зустрічі Тезе! Зустріч українськими волонтерами, роз’яснення щодо програми, розпорядку дня і доїзду до приймаючої парафії, роздача проїздних квитків. Перше знайомство з приймаючою сім’єю і церковною спільнотою. Вечеря і спільна молитва.
6 день Ранкова молитва у парафії, що вас приймає, маленькі групки ділення та зустріч з людьми, що залучені до життя місцевої парафії. Спільний обід. Денна молитва у церквах міста.Семінари у різних місцях на тему соціальної активності, віри, внутрішнього життя і художньої творчості.
7 день Зустрічі по країнах. Вечеря, потім вечірня молитва. Святкування Нового року на парафії, яка вас приймає.
8 день Участь у ранковій службі в місцевих церквах, святковий обід разом зі сім’єю, що вас приймає. Завершення програми Тезе. Переїзд до Страсбурга. Вільний час. Теперішня французька назва міста Страсбург походить від німецької та означає «Місто (на перехресті) доріг». Центральна частина, так званий «Великий острів» (Гранд-Іль, фр. Grande Ile), обмежений рукавами річки Іль, 1988 року було занесено до списку культурної спадщини ЮНЕСКО завдяки неповторності архітектурного ансамблю. Це був перший випадок для Франції, коли до списку світової культурної спадщини потрапляв увесь центр міста. Тут знаходиться Страсбурзький собор, який вважається шедевром готичного мистецтва. Виїзд до Люцерну після 16:00. Прибуття в Люцерн, коротка зупинка на огляд міста. Переїзд до Цюріха. Цюрих — місто на північному сході Швейцарії, розташоване на березі Цюрихського озера біля його північно-західного краю. Місто простягається між двома лісистими пасмами пагорбів, приблизно за 60 км від північних передгір’їв Альп. Під час екскурсії ми побачимо ратушу, оперний театр, місцеві храми та визначні пам’ятки архітектури. Нічний переїзд до Нюрнбергу.
9 день Вільний час у Нюрнбергу. Переїзд до готелю.
10 день Сніданок. Виїзд до Праги. Факультативна екскурсія. Вільний час на прогулянку містом. Збір групи в 23:00. Переїзд до Львова.
11 день Виїзд зі Львова.
У вартість туру входить: У вартість туру не входить:
 • переїзд комфортабельним автобусом
  єврокласу по всьому маршруту;
 • 2 нічліги, 2 сніданки,
 • супровід керівника та духівника групи,
 • медичне страхування;
 • реєстраційний внесок Тезе : молоді люди до 35 років – 40 євро; старші 35 років – 60 євро, (який включає проживання 5 днів/4 ночі у Базелі (поселення учасників відбувається в приймаючих парафіях або родинах), 3-разове харчування протягом 5 днів перебування на Європейській зустрічі та витрати на міський транспорт;
 • факультативні екскурсії: 10 євро за одну екскурсію, а при умові участі у всіх 4-ох екскурсіях – вартість 30 євро.
ВАЖЛИВО!
 • Молодь, віком до 18 років, повинна привезти формуляр, який підтверджує батьківську згоду.
   У формулярі вказується, що керівник группи (який повинен мати від 18 до 35 років) бере на себе
  юридичну відповідальність за них протягом зустрічі.
 • Перевірте, будь ласка, чи Вам не знадобиться подібний формуляр для виїзду з країни.
 • Туроператор залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.