maldivy

maldivy

Мальдіви

Мальдіви – це острови, розсіяні в середині Індійського океану, трохи юекватора і його береги з заходу омиває Лаккадівське море. Повна назва – Мальдівська республіка. Це південна частина Азії. Свою назву Maldives архіпелаг отримав через палацу султана, розташованого на головному острові: від санскритського «mahal» – «палац», і «diva» – «острів».

Мальдіви – це тропічний рай, де можна побачити бірюзові лагуни з іскристими білими берегами, теплі, прозорі води океану і коралові рифи, багаті безліччю представників флори і фауни.

Мальдівські острови – одне з найбільш екзотичних місць для відпочинку, хоча останнім часом сюди приїжджає все більше і більше туристів, в основному європейці.

Що ж являють собою Мальдіви як країна туристична ?!

На Мальдівах завжди тепло (близько 28-30 ° С) і волого (тропічний клімат), адже це ж екватор, але все-таки виділяють низький і високий сезон, в залежності від кількості дощів: високий сезон – це з грудня по березень, коли сухо і безхмарно, а найнижчий – з квітня по жовтень, тут вже можливі дощі, проте після них все швидко висихає.

Так що на Мальдіви можна приїжджати круглий рік.

На Мальдівах дуже гарна та пишна рослинність: мангрові зарості, кокосові пальми, бамбук, евкаліпт, хлібне дерево і багато інших. Кокосова пальма вважається головним деревом Мальдів, вона є державною емблемою островів.

Найголовнішою «пам’яткою» безумовно є Індійський океан. Практично весь Ваш відпочинок буде пов’язаний з ним. Ви можете ніжитися на пляжі, а можете зайнятися водними видами спорту: снорклингом, дайвінг, серфінгом, віндсерфінгом; так само є можливість зайнятися риболовлею, яку можуть влаштувати в будь-який час доби.

Особливо варто виділити дайвінг, підводне плавання, адже не дарма ж Мальдіви називають «раєм» для водолазів. Підводний світ тут дуже гарний і різноманітний: корали різний квітів і форм, морські зірки, морські їжаки, більше 1000 видів риб, акули і скати.

ТИПИ ТУРІВ

Чи шукаєте ви затишну гавань для медового місяця, або ж віддаєте перевагу бути в гущі подій пляжних вечірок, підкорювати вершини засніжених гір – наше турагентство знайде серед сотні пропозицій то, єдине, що задовольнить всі Ваші запити.

У нашому арсеналі, як індивідуальні тури, так і економ-тури або відпочинок в преміум-готелях.