shri-lanka

shri-lanka

Шрі-Ланка

Перш за все, туристи їдуть на Шрі-Ланку за екзотикою. Це одне з найдавніших держав, і тут збереглися дуже рідкісні пам’ятки культури та історії, більшість з яких так чи інакше пов’язані з буддизмом. Безліч пам’яток острова включено до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Зазвичай прибувають сюди туристи навіть не уявляють, скільки всього цікавого таїть в собі цей острів, вважаючи, що крім цейлонського чаю і пляжів тут немає нічого. Однак, познайомившись з країною ближче, розуміють, наскільки цікавий світ на колишньому острові Цейлон.

Крім історичних і культурних пам’яток, Шрі-Ланка пропонує і непоганий пляжний відпочинок. Пляжів по периметру острова – сотні кілометрів. На пляжах побудовано безліч сучасних курортів з відмінними готелями. Є також готельні комплекси, розташовані далеко від туристичних місць по сусідству з селами місцевих жителів. У таких готелях ніхто і ніщо не буде заважати вашому відокремленому відпочинку. На острові є навіть гірський курорт Нувара-Елія, розташований на висоті близько 2 тисяч метрів над рівнем моря.

ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ

Острів Шрі-Ланка розташований в Південній Азії, трохи на схід від південного краю Індостану і омивається водами Індійського океану і його Бенгальської затоки. Відділений від Індостану Манарська затокою і Полкською протокою. Так званий Адамов міст – мілина в Полкською протоці – колись повністю з’єднував Шрі-Ланку з материком, але, за даними літописів, був зруйнований землетрусом близько 1481

КЛІМАТ

Острів Шрі-Ланка розташований в тропічному поясі і захищений потужним гірським масивом від північних вітрів. Клімат субекваторіальний мусонний: північно-східний мусон триває з жовтня по березень, південно-західний – з червня по жовтень. Середньорічна температура повітря в більшості районів від +25 до +30 градусів С, за винятком гірських областей, де вона взимку опускається до +10. Найкращий час для купання на морських курортах південно-західного узбережжя Шрі-Ланки триває з жовтня по квітень. Сезон західних мусонів – з травня по липень, в листопаді – грудні можливі невеликі дощі. Температура води в середньому 26 градусів С.

ТИПИ ТУРІВ

Чи шукаєте ви затишну гавань для медового місяця, або ж віддаєте перевагу бути в гущі подій пляжних вечірок, підкорювати вершини засніжених гір – наше турагентство знайде серед сотні пропозицій то, єдине, що задовольнить всі Ваші запити.

У нашому арсеналі, як індивідуальні тури, так і економ-тури або відпочинок в преміум-готелях.