Logotype
Меню
USD/UAH - 27.57
EUR/UAH - 30.66
Акції

Вдвох цікавіше!

Для туристів діє акція «Вдвох дешевше». За деталями акції звертайтесь до туроператора!

Збирай компанію та подорожуй безкоштовно!

При бронюванні 10-х осіб - 1 безкоштовно! Гарантована знижка 50 % на тур при формуванні групи 5 осіб.

Найкращий подарунок – подорож!

Подарунковий сертифікат на подорож – оригінальний подарунок з нагоди будь – якої події ! У нас Ви зможете замовити сертифікат як на конкретний тур, так і на фіксовану суму.

ФЕСТИВАЛЬ ЧЕСЬКОГО ПИВА + СИНЕВИР, ШИПІТ ТА ВЕДМЕДІЗапрошуємо Вас у неймовірне автентично-закарпатське село Колочава, де пройде колоритний і дуже цікавий фестиваль чеського пива!
Буде презентація та дегустація більше десяти видів чеського пива від кращих пивоварів Чехії, а також можливість скуштувати смачні страви закарпатської кухні на невеликому ярмарку, не кажучи вже про те, що Колочава - саме по собі дуже цікаве і красиве місце в Карпатах, яке дійсно варто відвідати.
Програма туру
1 День 6:00 - виїзд зі Львова.
По дорозі пропонуємо Вам поснідати у кафе "ОКey" серед мальовничих краєвидів Карпатських гір;
12:00 - приїзд у Колочаву.
Колочава – найбільше село на Закарпатті, розташоване по сусідству з озером Синевир, у мальовничій долині поміж полонинами Стримба, Дарвайка, Ружа та Красна. Колочава розкинулась у самому серці Верховини і є єдиним селом в Україні, де працює аж десять музеїв.
Оглядова екскурсія по історичному центру села Колочава
Фотографування біля унікальних колочавських пам’ятників. Лише тут Ви можете побачити Пам’ятник вівчарю, Заробітчанам, Примирення та інші. Їх у Колочаві аж 20!
А також під час екскурсії ви відвідаєте музей - скансен архітектури та побуту Закарпаття «Старе село», познайомитеся із особливими умовами проживання колочавців 100 років тому, спробуєте самотужки відкрити хату дерев’яними ключами, порубати ручною пилою деревину, написати літеру грифликом на кам’яній дощечці, посидіти у старовинній сауні, сфотографуватися на гусці чи біля останнього опришка Карпат, відчути себе в’язнем в угорській тюрмі…
14:00 - 17:00 - а тепер ми відвідуємо фестиваль!
Колочавцям та гостям села 10-ти музеїв буде запропоновано чеськими майстрами пивоваріння близько восьми сортів «живого» пива.
Далі екскурсія по єдиному в Україні музею історії вузькоколійної залізниці «Колочавська вузькоколійка», який складається з раритетного діючого паровозу і 10 вагонів, наповнених експонатами.
18:00 - поселення. Відпочинок, вільний час та сауна;)
Ночівля.
2 День 9:00 - сніданок.
10:00 - виселення.

10:00 - виїзд до одного з семи природних чудес України - Озеро Синевир – перлина та візитка Карпат. Найбільше озеро Українських Карпат, розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря. Входить у склад Національного природного парку «Синевир» у Міжгірському районі Закарпатської області.
11:00 - 13:00 - прогулянка-екскурсія навкруги Синевирського озера,загадування бажання, фотографування серед чарівних гір і озера.
13:30 - 14:00 - екскурсія в найбільший у Європі реабілітаційний центр бурого ведмедя,який є своєрідним символом Карпат!
Популяція бурого ведмедя в Україні нараховує близько 300 особин. Також є певна кількість цих тварин, які утримуються у неволі. В окремих випадках для тих ведмедів створені неналежні умови, або ж утримуються з порушенням природоохоронного законодавства. Мета центру – реабілітація особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження, потерпілих від стихійного лиха, утримання конфіскованих тварин, подальша доля яких вирішується в судовому порядку у зв'язку з порушенням законів України, відтворення їх природної популяції, тимчасова перетримка тварин, яких затримано на кордоні через порушення природоохоронного законодавства тощо.
14:00 - 15:00- вільний час на обід у деревяній карпатській колибі, де ви можете скуштувати традиційні страви!
15:00 - 17:30 - екскурсія до водоспаду Шипіт,що причаровує всіх своєю незвичайною природною красою. Падаючи з 15-метрової висоти кришталево чиста вода розбивається об каміння,утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця.
Також у вас є можливість придбати приємний подарунок на згадку на ринку сувенірів;)
18:00 - збір групи та виїзд до Львова.
У вартість туру входить: Додатково оплачується:
  • проїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруту;
  • проживання у готелі;
  • сніданок (2-ий день);
  • супровід гіда-екскурсовода.;
  • Харчування