Logotype
Меню
USD/UAH - 27.57
EUR/UAH - 30.66
Акції

Вдвох цікавіше!

Для туристів діє акція «Вдвох дешевше». За деталями акції звертайтесь до туроператора!

Збирай компанію та подорожуй безкоштовно!

При бронюванні 10-х осіб - 1 безкоштовно! Гарантована знижка 50 % на тур при формуванні групи 5 осіб.

Найкращий подарунок – подорож!

Подарунковий сертифікат на подорож – оригінальний подарунок з нагоди будь – якої події ! У нас Ви зможете замовити сертифікат як на конкретний тур, так і на фіксовану суму.

ТРАВНЕВІ СВЯТА У ЛЬВОВІ


Сонячний тур на Травневі свята до Львова відкриває сезон літнього відпочинку.
Весняний Львів на травневі свята прикрашений квітами і атрибутами весни.
Травневі свята у Львові 2018, відкриваються Фестивалем пива і днем Батяра, блискучий настрій, відпочинок у Львові до ранку. Якщо Ви не бачили Львова в травні - цей тур для Вас.


У вартості: - пішохідно-оглядова екскурсія "Знайомство зі Львовом"; - екскурсія підземеллям «Штольня кавових скарбів»; - шоколадна таємниця – «Майстерня шоколаду»; - захоплюючий квест "Вперше у Львові" огляд неймовірної панорами міста на тематичній екскурсії "Під крилом птаха"

УВАГА! Проживання в готелі в центрі міста;

Програма туру
1 День < Прибуття до Львова.
Самостійне поселення в готель. (заселення з 14:00 але речі можна буде залишити в готелі на зберігання)
12:00 - Зустріч з екскурсоводом біля Оперного театру;
Тур на Травневі свята до Львова починається зпішохідно-оглядової екскурсії . Львів – справжній містифікатор. Він зачаровує з першого погляду. Тут тебе приваблюють різні епохи в мініатюрі: Галіція, Австро-Угорщина, невідома Італія, несподівана Україна – все це архітектурні чудеса старого міста. Запрошуємо на захоплюючу прогулянку містом Лева. Перед Вами відкриється середньовічна Площа ринок, найстаріша аптека в міста, Королівський і Міський арсенали, Кафедральний собор, костели єзуїтів, домініканців, бернардинів і кармелітів, а також вірменський, єврейський та руський квартали… А також Ви відвідаєте «Штольню кавових скарбів» - саме в нашому місті добувають кавові скарби в підземеллі прямо з-під площі Ринок і ми також спробуємо долучитись до цього процесу. Гадаєте це міф? Тоді гайда з нами і Ви переконаєтесь… А також ми відкриємо для Вас шоколадну таємницю. Відправимось в першу в Україні «Майстерню шоколаду». Вже в 19 столітті шоколад зі Львова експортували в Європу, а разом з шоколадом місто дарувало емоції та почуття. Тут можна не лише подивитись, як роблять шоколад, але й скуштувати та придбати його! Зануртесь в шоколадну казку й Ви.
І на завершення Італійський дворик — дивовижний пам'ятник архітектури епохи Відродження, який по праву вважається одним із найромантичніших прикрас центральної частини Львова.
Після знайомства із середньовічним Львовом - вільний час на квітучих вулицях міста. Після знайомства з центральною частиною міста, Ви вже стаєте "місцевим" жителем і вільно орієнтуєтеся.
Вільний час. Рекомендуємо відвідати Високий Замок, Личаківське кладовище .А опісля одну із файних львівських ресторацій для закріплення позитивних вражень.
Самостійне повернення до готелю.
Ночівля.
2 День Сніданок.
Виселення з готелю;.
12:00 - зустріч з представником фірми біля Ратуші;
Запрошуємо Вас на тематичну екскурсію "Під крилом птаха". Є у Львова ще одна дуже цікава особливість, правда для того, щоб її як слід розглянути - доведеться подолати деякі перешкоди. Сподіваємося це Вас не злякає! Вам доведеться здолати всього-лише запаморочливий підйом на самісінький верх міської Ратуші, щоб з висоти пташиного польоту побачити дивовижну панораму міста.
Далі пропонуємо дізнатись більше про незвичайне місто завдяки інтерактивному квесту "Вперше у Львові". Розгадування неочікуваних таємниць, виконання різноманітних завдань, ну і звичайно дивовижні сюрпризи… це все чекає на Вас!
Вільний час. Весняний Львів запрошує до комфортного відпочинку. Численні кав'ярні в інтер'єрі з квітів запропонують чудову каву, львівські пляцки і багато всього смачного. Сувенірний ринок, поблизу оперного театру запропонує безліч варіантів подарунків зі Львова для друзів. На львівських вулицях час весни і романтики.
А тепер можна і додому...
Місто Львів буде чекати на нову зустріч з Вами!
У вартість туру входить: Додатково оплачується:
 • проживання в готелі в центрі міста - 1 ніч
 • сніданок;
 • супровід представника фірми;
 • пішохідно-оглядова екскурсія "Знайомство зі Львовом";
 • екскурсія підземеллям «Штольня кавових скарбів»;
 • шоколадна таємниця – «Майстерня шоколаду»;
 • захоплюючий квест "Вперше у Львові"
 • огляд неймовірної панорами міста на тематичній екскурсії "Під крилом птаха"
 • вхідні квитки в екскурсійні обєкти:
 • Італійський дворик - 10 грн
 • Міська ратуша - дор.30 грн,дит(до 12 р) - 15 грн;