Logotype
Меню
USD/UAH - 29.37
EUR/UAH - 34.37
Акції

Вдвох цікавіше!

Для туристів діє акція «Вдвох дешевше». За деталями акції звертайтесь до туроператора!

Збирай компанію та подорожуй безкоштовно!

При бронюванні 10-х осіб - 1 безкоштовно! Гарантована знижка 50 % на тур при формуванні групи 5 осіб.

Найкращий подарунок – подорож!

Подарунковий сертифікат на подорож – оригінальний подарунок з нагоди будь – якої події ! У нас Ви зможете замовити сертифікат як на конкретний тур, так і на фіксовану суму.

Залиште заявку, і з Вами
зв'яжеться наш консультант.

Понеділок - П'ятниця: 10:00 - 19:00
Субота - Неділя: Вихідний


+38 (032) 297 00 30
+38 (097) 445 39 39
+38 (093) 345 39 39
+38 (099) 345 39 39

Про нашу компанію:

Туристична компанія «Нова Європа» - багатопрофільний туроператор у сфері виїзного туризму. Володіючи великим професійним досвідом, наша компанія завоювала довіру своїх клієнтів.

Основна наша спеціалізація
- обслуговування в Ізраїлі, а також організація паломницьких турів до Риму, Люрду, Фатіми, Афону, Лівану, Грузії та інших християнських святинь. Тури в Ізраїль – це подорож в історію, відпочинок на неперевершених курортах та найголовніше – паломництво до святих місць! Ми надаємо весь спектр туристичних послуг до Ізраїлю для громадян України: паломництво, туризм, відпочинок, лікування і тд. Християнські тури, організовані групи паломників до Святої Землі під духовним наставництвом, делегованих благословенням ієрархів різних конфесій – домінуючий напрямок нашої діяльності. Ми пропонуємо своїм клієнтам екскурсійні тури Європою, відкриваємо світ захопливих таємниць та звичаїв таких країн, як Італія, Франція, Іспанія, Австрія, Чехія, Угорщина, Польща, Німеччина, Швеція, Грузія і багато інших. Крім усього вищесказаного, особливе місце у діяльності нашої компанії займає організація пляжного відпочинку у мальовничих куточках Туреччини, Єгипту, Болгарії, Чорногорії, Хорватії, Іспанії, ОАЕ, Греції, Таїланду, Тунісу, та інших екзотичних країнах. Основне кредо нашої туристичної фірми – професійний підхід до кожного клієнта, якісний сервіс та безпека туристів. Приєднуйтесь до нас, і ми організуємо для Вас незабутні тури, які подарують Вам приємні враження та залишаться у пам’яті назавжди! Ми впевнені, що Ви оціните унікальну атмосферу подорожей разом з «Новою Європою»! Адже, світ – це книжка…І хто не подорожує, читає лише одну її сторінку…