Logotype
Меню
USD/UAH - 29.37
EUR/UAH - 34.37
Акції

Вдвох цікавіше!

Для туристів діє акція «Вдвох дешевше». За деталями акції звертайтесь до туроператора!

Збирай компанію та подорожуй безкоштовно!

При бронюванні 10-х осіб - 1 безкоштовно! Гарантована знижка 50 % на тур при формуванні групи 5 осіб.

Найкращий подарунок – подорож!

Подарунковий сертифікат на подорож – оригінальний подарунок з нагоди будь – якої події ! У нас Ви зможете замовити сертифікат як на конкретний тур, так і на фіксовану суму.

Лікування в Ізраїлі

Медицина Ізраїлю визнана однією з кращих в світі і відрізняється високим професіоналізмом медичного персоналу. За світовою статистикою, в Ізраїлі один з найвищих показників тривалості життя, що є кращою ілюстрацією рівня розвитку медицини в країні. Лікування та діагностика захворювань в Ізраїлі проводиться за допомогою найсучаснішого обладнання. У медичних сферах фахівці здійснюють сотні найскладніших аналізів і діагностичних процедур. В тому числі, професорами проводяться складні операції за новітніми технологіями в кращих клініках, оснащених найсучаснішим обладнанням, прекрасними лікарськими засобами та забезпечують відмінні умови.

Фахівці Pantax допоможуть Вам в виборі лікування і діагностики в залежності від Ваших цілей і побажань. Пакет необхідних послуг розроблюється за підсумками особистої бесіди і лише за індивідуальною програмою. Всі формальності, включаючи оформлення віз, замовлення квитків, доставку та проживання в готелях, екскурсії по Ізраїлю для пацієнта і його сім'ї, ми беремо на себе. За Вашим запитом ми надаємо детальний план обстеження (лікування), а також вартість витрат на організацію лікувального процесу і перебування в країні.

Більшість співробітників Pantax говорять російською мовою і готові забезпечити логістику і дозвілля на Святій Землі для кожного пацієнта: при необхідності пакет послуг може включати в себе повний супровід безпосередньо від аеропорту.

Повне медичне обстеження в Ізраїлі

Основним напрямком медицини 21 століття є превентивна медицина - це активна профілактика, попередження та запобігання хвороби. Регулярне всебічне обстеження дозволяє вам контролювати стан вашого організму і уважно стежити за своїм здоров'ям.

Завдяки досягненням ізраїльських вчених і передовим технологіям, стала можлива рання діагностика захворювань на початкових стадіях і навіть на молекулярному рівні. Індивідуально підібраний фахівцями Pantax пакет обстежень для кожної вікової групи, з урахуванням особливостей кожного пацієнта, дозволить Вам протягом короткого часу пройти всі необхідні дослідження.

Pantax